Onaylanmış Hesap Nedir ve Ne İşe Yarar ?

www.ArastaDergisi.com Web sitesinde onaylanmış hesaplar Editörlerin Çevrim içi ve Yazı Paylaşma durumunda verilen mavi bir rozettir. Genellikle site yöneticileri ve site ekibinden olanların alması daha kolay olan bu rozet Kullanıcıların Çevrim içi ve Yazı paylaşma durumuna göre Site Kurucuları tarafından verilebiliyor.

Onaylanmış Hesap Sahibi Nasıl Olurum ?

Öncelikle onaylanmış hesap sahibi olmak için site içerisinde Çevrim içi durumunuz ve Yazı Paylaşma durumunuz önem taşımaktadır. Site editörleri’nin dikkatini çekmeniz gerekmektedir. Site editörleri mavi rozet’i hak ettiğinizde Size tarafımızca rozet verilir.

Onaylanmış Hesap Rozetimi Kaybedebilir miyim *

Evet onaylanmış hesap rozetinizi kaybedebilirsiniz, Siteye kötü içerikler paylaşma,Çevrim içi durumunun azalması ve Yazı Paylaşmayı bırakma mavi rozetinizi kaybetmeye sebeb olur. Ayrıca Profilinizi düzenleyemezsiniz,hiçbir bilgiyi değiştiremezsiniz eğer ki Profilininizi düzenlerseniz Onaylanmış Hesap Rozetinizi kaybedebilirsiniz. Mutlaka bir admin ile görüşmeden Profilinizde düzenleme yapmayınız,Eğer Admin ile iletişime geçmeden düzenleme yaparsanız Rozetiniz bir süre verilmeyebilir. Önce Site Adminleri İle İletişime geçiniz.

info@arastadergisi.com e-posta gönderebilirsiniz.

 


www.ArastaDergisi.com

info@arastadergisi.com

Onaylanmış Hesaplar Hakkında-

Sayfa İçeriği : Mavi Tik, Verified Account,


2016-2018 Site içeriği www.ArastaDergisi.com’a aittir izin alınmadan içerik kopyalanmaz…